×
$tit
এইচ.ডি.পি.ই.16-1600 মি.মি. পানী/গেছ যোগান পাইপ উৎপাদন লাইন
ঘৰ /

50-110 মিমি পিভিচি প্লাষ্টিক পাইপ এক্সট্ৰুডাৰ

জানুৱাৰী 9 , 2024 By zhaokang 198Views
ব্ৰেণ্ড:Zhaokang
মডেল:
প্ৰযোজ্য কেঁচা মেটিয়েল:
টেগসমূহ:

সামগ্ৰীৰ বিৱৰণ

কোম্পানী ৰ প্ৰফাইল

কাৰখানাপ্ৰদৰ্শনী

আমাৰ বিষয়ে

ঝাংজিয়াগাং ঝাওকাং মেচিনেৰী কোম্পানী, লিমিটেড হৈছে প্লাষ্টিক এক্সট্ৰুডাৰ সঁজুলিৰ এক পেছাদাৰী যোগানকৰ্তা যি য়ে আৰ এণ্ড ডি, উৎপাদন আৰু বিক্ৰী একত্ৰিত কৰে। ইয়াৰ প্ৰথম শ্ৰেণীৰ ডিজাইন ক্ষমতা আৰু উন্নত উৎপাদন স্তৰ আছে। কোম্পানীটো চীনৰ জিয়াংচু প্ৰদেশৰ ঝাংজিয়াগাং চহৰত অৱস্থিত। ইয়াৰ উৎকৃষ্ট মানদণ্ড, উচ্চ ব্যয়ৰ প্ৰদৰ্শন আৰু উচ্চ মানদণ্ডৰ বিক্ৰী-পিছত সেৱাৰ সৈতে, সামগ্ৰীবোৰ সমগ্ৰ চীনতে ভালদৰে বিক্ৰী হয়, আৰু ইউৰোপ, আমেৰিকা, দক্ষিণ-পূব এছিয়া আৰু অন্যান্য দেশ আৰু অঞ্চললৈ ৰপ্তানি কৰা হয়। বিগত বছৰবোৰত, বজাৰ আৰু গ্ৰাহকৰ প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰাৰ বাবে, কোম্পানীটোৱে ক্ৰমান্বয়ে পিই পিভিচি পি পিপিআৰ পিইএক্স পিইএক্স পিইআৰপিআৰ পিইআৰটি পাইপ এক্সট্ৰুচন প্ৰডাকচন লাইন, প্ৰ'ফাইল এক্সট্ৰুচন প্ৰডাকচন লাইন, প্লেট এক্সট্ৰুচন উৎপাদন লাইন, প্লাষ্টিক ৰিচাইক্লিং সঁজুলি আৰু প্লাষ্টিক প্ৰক্ৰিয়াকৰণ সম্পৰ্কীয় সহায়ক সঁজুলি মুকলি কৰিছে। বহু বছৰৰ অভিজ্ঞতা সংগ্ৰহ আৰু নিৰন্তৰ উন্নতিৰ পিছত, আমাৰ সঁজুলিবোৰ হৈছে শক্তি সঞ্চয়, দক্ষ, কাৰ্যকৰী স্থিৰ আৰু বিফলতাৰ হাৰ কম। ইয়াৰ ধাৰণা অনুসৰণ কৰা

Our honor

আমাক কিয় বাছনি কৰিব

আমাক কিয় বাছনি কৰিব

প্লাষ্টিক পাইপ এক্সট্ৰুডাৰৰ ক্ষেত্ৰত গুণগত মানদণ্ডৰ অভিজ্ঞতা সেৱা

১০০ মিলিয়ন
চীনত, আমি 100 নিযুততকৈ অধিক উৎপাদন মূল্যৰ 20 টাতকৈ অধিক প্লাষ্টিক পাইপ উৎপাদন কাৰখানাপৰিৱেশন কৰোঁ
100 উৎপাদন লাইন
পেছাদাৰী ডিজাইন অভিযন্তা আৰু কমিছনিং অভিযন্তা, দুয়োৰে যন্ত্ৰপাতি কাৰখানাত শৈক্ষিক পৃষ্ঠভূমি আছে, 100 তকৈ অধিক উৎপাদন লাইন ডিজাইন আৰু ডিবাগ কৰিছে
7*24 ঘণ্টা
পেছাদাৰী বিক্ৰী আৰু বিক্ৰী-পিছৰ সেৱা দল, ইংৰাজী, স্পেনিছ, ৰাছিয়ান আৰু অন্যান্য ভাষাত দক্ষ, 7*24 ঘণ্টা অনলাইন সেৱা প্ৰদান কৰে

চালান

প্লাষ্টিকৰ ফিল্মেৰে ভৰা কাঠৰ বাকচ অ' এফচিএলত ভৰ্তি।

পৰিশোধ

আমি টিটি, এলচি আদি, আনকি বিটিচি ইউএছডিটি আদি ক্ৰিপ্টো গ্ৰহণ কৰোঁ

FAQ

Q
আপুনি এটা কাৰখানা নে ব্যৱসায়িক কোম্পানী?
A
আমাৰ কাৰখানা (ডিবেন, টংজি, ঝাওকাং, লাঞ্জিং) আৰু বাণিজ্য কোম্পানী (চাইজাৰ), দিবেনে ইঞ্জেকচন মোল্ডিং মেচিনৰ গৱেষণা আৰু বিকাশ আৰু নিৰ্মাণৰ ওপৰত গুৰুত্ব দিয়ে, টংজীয়ে মোল্ডিং মেচিন উৰুৱাই দিয়াত গুৰুত্ব দিয়ে, ঝাওকাঙে এক্সট্ৰুচন মেচিনৰ ওপৰত গুৰুত্ব দিয়ে, পেকেজ মেচিনৰ ওপৰত গুৰুত্ব দিয়ে। ছাইজাৰে আমাৰ উপ-কাৰখানাবোৰৰ সামগ্ৰী বিক্ৰী কৰিবলৈ প্ৰতিশ্ৰুতিবদ্ধ
Q
আপোনাৰ কাৰখানা ক'ত? মই তালৈ কেনেকৈ যাব পাৰোঁ?
A
আমাৰ কাৰখানাবোৰ ঝাংজিয়াগাং চহৰ (ঝাওকাং, টংজি), নিংবো চিটি (ডিবেন), ৰুইয়ান চিটি (লাঞ্জিং)ত অৱস্থিত, এই চহৰবোৰত উচ্চ গতিৰ ৰেল আছে, আৰু আমি আপোনাক ওচৰৰ বিমানবন্দৰত (ছাংহাই, ৱেনঝৌ, ৱুক্সি) তুলি ল'ব পাৰোঁ।
Q
What's your main market?
A
We not only sell our machines in China, we also sell our machines to more than 30 countries and regions in the world.
Q
How are your factories doing in quaity control?
A
We adopt CAD to design our machine , which is highly standardized and modularized to ensure the machine's production precision and delivery speed,make maintenance easier. At the same time, all parts are made of well-known brands.
Q
How about after sale service?
A
We are available for our customers whole day and night, the first time to respond to our clients. For each of our machines, we will do our best to do every after-sales service in its life cycle. Service methods include on-site service or through modern means of communication such as Whatsapp,wechat etc.

আমালৈ মেইল প্ৰেৰণ কৰক

অনুগ্ৰহ কৰি বাৰ্তা দিয়ক আৰু আমি আপোনাৰ ওচৰলৈ ঘূৰি যাম!

বিষয়:*
Email:*
Whatsapp/Mobile:*
খবৰ:*